HomeO spoločnostiRiešenia a dodávkyKlimatizáciaReferencieKontaktyK stiahnutiu

Klimatizácia - PRODUKTY

 

 daikin

So spoločnosťou DAIKIN spolupracujeme 18 rokov a je naším ťažiskovým partnerom v oblasti klimatizácie a chladenia. Zaoberá sa výrobou a predajom zariadení na chladenie, vykurovanie, čistenie a vetranie vzduchu a je jedným z najkvalitnejších, ak nie najkvalitnejší producent takýchto zariadení. Značka DAIKIN je symbolom najvyššej kvality a spoľahlivosti na našom trhu.

 

Značka DAIKIN je symbolom najvyššej kvality a spoľahlivosti na našom trhu.

 

Vďaka integrovaným systémom DAIKIN si môžete doma užívať ideálnu klímu, ktorá chladí aj vykuruje, aby udržala tú správnu teplotu a to bez ohľadu na počasie vonku.

 

Štýlové vnútorné jednotky DAIKIN neponúkajú len vykurovanie a chladenie, ale aj reguláciu vlhkosti a vetranie čerstvým vzdu-chom Pokrokové technológie invertorov a tepelných čerpadiel, vyvinuté spoločnosťou DAIKIN, ponúkajú vynikajúce sezónne účinnosti COP a SEER počas celého roka.

 

Klimatizačný systém s tepelným čerpadlom DAIKIN ponúka kompletné riešenie typu všetko v jednom. Ďalšou veľkou výhodou je veľmi nízka hlučnosť vnútorných jednotiek.

 

Spoločnosť DAIKIN získala niekoľko dizajnových ocenení za svoje štýlové vnútorné jednotky. Ponúkame širokú škálu nástenných, kazetových, samostatne stojacich a kanálových jednotiek, ktoré vyhovujú každému interiéru.

 

Jednotky si pri ich prevádzke takmer vôbec nevšimnete, pritom však udržujú pre Vás dokonalé životné podmienky.

 

 

 Pre našich zákazníkov ponúkame aj produkty ako cenovo dostupnejšiu variantu od výrobcov SAMSUNG, LG, FUJITSU. 

 

 

Späť

 

 

 

 Klimatizácia

 

 

 

Ako pracuje klimatizácia

 

 

Návrh klimatizácie

 

 

Produkty

 

 

Ceny

 

 

Vysvetlenie pojmov

 

 

AKCIOVÉ ponuky

 

 

 

 Komplexné systémy

 

 

 Systémové riešenia