klimatizácie daikin: riešenia pre vyšší komfort a účinnosť

inovatÍvNe a SPOĽAHLIVÉ technolÓGIE OD LÍDRA VO SVETE KLIMATIZÁCiÍ

  • Home Comfort Expert

    Naša spoločnosť  B.L.O.C.K. SR, s.r.o. sa stala členom stredoeurópskeho korporátneho združenia, vytvoreného značkou DAIKIN, prezentujúceho sa pod označením „Home C°omfort Expert DAIKIN“ (HCE Daikin), ktorého hlavnou myšlienkou je pomocou kvalitnej marketingovej prezentácie produktov svetového lídra v oblasti klimatizácie a chladenia, ktorý pôsobí na celosvetovom trhu už 90 rokov, ponúknuť našim klientom špičkové zariadenia a technológie tej najvyššej kvality.

    Prioritnou snahou a záujmom združenia HCE Daikin je teritoriálne poskytovať zákazníkom plne profesionálne poradenstvo a zároveň zlepšiť a skvalitniť služby pre našich klientov, a to ako technickú podporu pri riešení klimatizácie pre rezidenčný (privátny) sektor, tak aj samotné aplikácie zariadení, vykonávané fundovanými montážnymi kapacitami, vr. poskytovania záručného a pozáručného servisu našimi pravidelne školenými technikmi.

  • Produkty

    Objavte klimatizácie Daikin, ktoré ponúkajú optimálnu kombináciu komfortu pri chladení a kúrení. Výroba klimatizačných jednotiek v Japonsku a v Európe garantuje najvyššiu spoľahlivosť a použitie najnovších technológií.
  • Prelistujte si nový katalóg Daikin a zistite, ktoré produkty najviac zodpovedajú vašim potrebám. Prezeranie katalógu je jednoduché - stačí listovať zo strany na stranu.